SUBSKRYBUJPOLUB

Kategorie artykułów

InstagramHigiena jamy ustnej - mycie zębów

Higiena jamy ustnej - mycie zębówW Polsce problem próchnicy występuje już u dzieci przedszkolnych, ponieważ rodzice nie wiedzą jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej a co dopiero nauczyć tego własnego dziecka.

Idealna Mama czy istnieje ? Kilka cech idealnej Mamy

Idealna Mama czy istnieje ? Kilka cech idealnej MamyMama idealna - to zapewne marzenie wielu kobiet. W ostatnich latach macierzyństwo stało się bardzo popularne i nabiera nowego znaczenia. Jak być idealną mamą ? Jakie cechy ma idealna mama ?

Oglądanie telewizji przez dzieci - Co warto wiedzieć ?

Oglądanie telewizji przez dzieci - Co warto wiedzieć ?Im młodsze dziecko, tym mniej powinno oglądać bajek w telewizji. Świetnym rozwiązaniem byłoby wspólne oglądanie z rodzicem czy innym dorosłym, który komentowałby, co się dzieje na ekranie telewizora.

Wybierz interesującą Cię kategorię

DZIECKOZDROWIEEDUKACJAKULINARIARECENZJE

Oglądanie telewizji przez dzieci - Co warto wiedzieć ?
Im młodsze dziecko, tym mniej powinno oglądać bajek w telewizji. Świetnym rozwiązaniem byłoby wspólne oglądanie z rodzicem czy innym dorosłym, który komentowałby, co się dzieje na ekranie telewizora.

Pieluchy jednorazowe czy wielorazowe
Pieluchy jednorazowe czy wielorazowe. Stosowanie pieluch jednorazowych i wielorazowych ma swoje plusy i minusy. Mamy do wyboru pieluszki wielu firm różniących się zarówno składem, jak i ceną.

Słoiczki czy gotowane obiadki ? Co wybrać ?
Wszystko ma swoje plusy i minusy. Zdania na ten temat są podzielone. Najlepiej jest karmić mlekiem matki jak najdłużej, ale wraz z wiekiem dziecka rozszerzamy jego dietę o nowe produkty. I co wtedy ?

Mleko matki a modyfikowane
Każde mleko zawiera odpowiednie składniki pokarmowe oraz wartości odżywcze. Jednak mleko matki pomaga także w rozwoju mózgu i doskonale odżywia dziecko. Zobacz jakie są plusy i minusy.

Kilka porad na problemy ze snem u dziecka
Twoje dziecko ma kłopoty ze snem, budzi się wiele razy w ciągu nocy, przyczyn może być wiele. Niektóre będą poważne a inne błahe. Zobacz kilka prostych rozwiązań.


Higiena jamy ustnej - mycie zębów
W Polsce problem próchnicy występuje już u dzieci przedszkolnych, ponieważ rodzice nie wiedzą jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej a co dopiero nauczyć tego własnego dziecka.

Jak podać dziecku syrop ?
Syrop to w dzisiejszych czasach bardzo znana i powszechna forma leku. Bakterie i wirusy towarzyszą nam na każdym kroku i powodują infekcję u naszych maluchów.

Ząbkowanie - Jak sobie z nim radzić ?
Ząbkowanie to trudny okres zarówno dla rodziców, jak i dzieci. My, rodzice, jesteśmy zdezorientowani i smutni patrząc, gdy nasze dziecko cierpi i nie może sobie poradzić z bólem. Zobacz jakie są na to

Problemy ze skórą u dziecka
Skóra Twojego dziecka nie jest idealnie gładka i delikatna? Maluch ma zaczerwienienia i krostki ? Zobacz co może być tego powodem i zastosuj odpowiednie rozwiązanie. Zapraszam do lektury.


Nauka czytania
Chcecie nauczyć Wasze dzieci czytania ? Polecam Wam zakup zestawu do nauki czytania „Genialny Maluch” Urszuli Hruszki. Dzięki temu zestawowi możecie bawić się w naukę czytania z dzieckiem


Gotowanie z maluchem - pieczenie ciastek
Każda z Was zapewne zastanawia się czy warto gotować i przyrządzać posiłki razem z dzieckiem. Wszystko uzależnione jest od wieku dziecka. Dziś chciałabym Wam przekazać moje rady, co do gotowania a wła

Domowe wypieki - ciasteczka, pierniki i inne
Jak to zwykle bywa okres przedświąteczny to czas spędzony w kuchni. Każda "Pani Domu" przygotowuje mnóstwo pysznych potraw dla swojej rodziny. Między innymi są to wypieki. Zobaczcie moje przepisy na d

Treść 5 zakładki.